Soru ve cevap

Otto ne demek?

Kelime ve terimleri çevir ve farklı aksanlarda sesli dinleme. otto çiçeklerden elde edilen bir parfüm otto cycle otto çevrimi ne demek.

Otto hangi dilde?

İtalyanca sözlükte "otto" sözcüğünün anlamı

Emile ne demek?

Emil, Emile veya Émile hevesli, şevkli, gayret eden, zahmet eden, rekabet eden anlamlarına gelen bir erkek ismidir.

O Doyle ne demek?

misfits gitaristi paul caiafa’nın grupta kullandığı nick. 25th hour’daki kopegin ismidir doyle. ismi de soyle bir diyalogun sonucunda ortaya cikmistir.

Otto ismi nereden gelir?

almanlarin kullandigi bir erkek ismi.

Otto ne is yapar?

OTTO Holding, geleneksel piyasaları yeni nesil yatırımlarla buluşturan bir yatırım şirketi olarak piyasalardaki menkul kıymetleri ve şeffaflığı korurken hissedarlarımızın kazançlı çıkacağı yatırımlar yapma sorumluluğunu üstleniyoruz.

Milya ne anlama gelir?

kadınların doğum sırasında gözlerinin yanından süzülen göz yaşı anlamina gelen * *, ve mylia ile benzer (ve hatta hemen hemen ayni) okunusa sahip isimdir.

Hans demek ne demek?

Hans, Tanrının merhameti anlamını taşıyan ve erkek çocukları için uygun olan bir isim olarak bilinir. İbranice kökenli olan bu kelimenin Türkiye’de sadece 16 kişide kullanıldığı bilinmektedir.

Karl ne ismi?

altıncı nesil yazar. izlandaca’da "adam" anlamına gelen sözcük. aynı zamanda izlanda mitolojisinde bir devin ismi.

Hagen ne demek?

Hagen, Ruhr bölgesinin güneydoğu kesiminde dairesel bir şehirdir. Volksmund’da, Hagen, kuzeybatı kenarı Hagen ile sınırlandırıldığından, "Sauerland’ın geçidi" olarak bilinir.

Ding ne demek?

(f)., (i). çan gibi ses çıkarmak, çalmak; (i). çan sesi. (i)., (k).dili ufak şey; fırlatılan şey; ismi unutulan şey. (s)., (i). çan sesi gibi; (i). çan sesi, dan dan; aynen tekrar edilen ses.

Burgess ne demek?

şehirli demek olan ingilizce kelime, almancası burgher, fransızcası bourgeois (bildiğin burjuvazi işte). kelime kökü olan burg, aslen kale demektir, orta çağda her şehir surla çevrili olduğu için avrupa’da sur kelimesi ile şehir kelimesi özdeşleşmiştir.

Otto ne demek Osmanlıca?

Eş, aynı, bir boyda.

Yabancılar neden Ottoman diyor?

Ottoman, Osmanlı isminin Arapçası olan ve Othman anlamına gelen bir kelimedir. Bu nedenle Osmanlı Devleti için Ottoman tabiri kullanılır.

Otto hangi ülke?

Almanya yakın tarihinin en ünlü işadamlarından Werner Otto, 13 Ağustos’ta 100 yaşına basıyor. İkinci Dünya Savaşı’nın hemen sonrasında hayata adeta sıfırdan başlayan Otto, kurduğu katalogla satış firmasıyla kısa sürede büyük başarı sağladı.

Otto hangi firma?

Bu hafta “anekdot”larıyla sayfamıza renk katan isim, 25 yıldır Türkiye ve farklı coğrafyalarda alışveriş ve yaşam merkezlerinin geliştirilmesi ve yönetimini üstlenen TURKMALL Kurucusu ve Yönetim Kurulu Başkanı Hans Otto Nagel.

Otto kulübesi nedir?

9. seviye İnşaatçı Üssünde O.T.T.O. Kulübesi adında yeni bir bina açılıyor. Bu binayı yükselttiğinizde Usta İnşaatçı, İnşaatçı Üssünde ek bir inşaatçıya sahip oluyor. Böylece Usta İnşaatçı da iki köy arasında ihtiyaca göre gidip gelebiliyor.

Otto Capital sahibi kim?

Ahmet BEYHAN (OTTO CAPITAL A.Ş.)

Ayperi ne anlama gelir?

Ayperi isminin Anlamı ay gibi güzel peri demektir.

Aymira ne anlama gelir?

Aymira, Arapça kökenli bir kız ismi olarak kullınır ve dilimize de Arapça dilinden uzun yıllar önce geçmiştir. Aymira ismi ay gibi ışık anlamına gelir. Ayrıca ay ve dünya anlamına da gelir.

Alessa isminin anlamı nedir?

Alessa insanın koruyucusu demektir. Ariadne’nin İtalyanca formu olan Arianna, en kutsal anlamına gelir.

Kier ne demek?

i. çamaşır kazanı, çamaşır teknesi.

Johannes ne demek?

muhtemelen eski ahit kaynaklı bir isim. eski ahit’in bu kutsal ismi garip bir sekilde turkcemize iki farkli halde uyarlanmistir. saint john the baptist vaftizci yahya olurken. havarilerden johannes ise ismin feminel sekli ile yuhanna olmustur.

Wendel ne demek?

Genellikle transformatörlerde kullanılan bu terim, trafonun giriş kısmını bağlandığı sargıdır.

Marcel ne anlama gelir?

genel olarak fransizca, ama almanyada da rastladigim latince marcellus kökenli, genc savasci, savas tanrisinin oglu anlamina gelmekte olan hos bir erkek ismi.

Connie ne demek?

Harp gemilerinde kumanda kulesi.

Sergei ne ismi?

ingilizce sergey. latince’den servus kökünden geliyormuş ve "hizmetkar" demekmiş.

Ashbury ne demek?

ingiltere’de bir çikolata üreticisi. madman isimli fevkalade güzel bir parçaya sahip rock grubu. amerikalı rock/heavy metal grubu. her ne kadar kuruluşları 80’lerden sonrası olsa da yaptıkları müzikte 70’ler havası da almak mümkün.

Maybe you are interested in:

şanzıman ne demek?

Related searches

  1. Otto ne demek
  2. Otto ne demek İtalyanca
  3. Almanca Otto ne demek
  4. Ottoman ne Demek
  5. Otto çevrimi
  6. Motto ne Demek
  7. Ottoman ismi nereden gelir
  8. Osmanlının ingilizcesi

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu